Společnost BTL zdravotnická technika, a.s. byla založena v roce 1993 a je jedním z největších světových výrobců zdravotnické techniky. Hlavní segmenty BTL zahrnují fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu. Přístroj BTL VANQUISH METM , který je revolučním selektivním vysokofrekvenčním systémem pro bezkontaktní neinvazivní odstranění tuku. Naše spolupráce s BTL je v oblasti reklamních a doplňkových předmětů pro prezentaci společnosti BTL.

B. Braun CZ/SK je dceřinou společností koncernu B. Braun – předního světového výrobce zdravotnických prostředků a technologií. Dlouhodobá spolupráce pokračuje v rámci reklamních předmětů a doplňkového sortimentu pro prezentaci společnosti. Děkujeme.

Společnost EUROVIA CS, a. s., dříve Stavby silnic a železnic, a. s., patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Naše 12 letá spolupráce s EUROVIA CS, a. s. v reklamních předmětech a zajištění provozu vnitřního e-shopu byla v červnu 2019 dovršena. Děkujeme.