PERA A STYLOVÉ TUŽKY

Pomůžeme Vám vybrat ze široké škály kvalitních, luxusních, značkových i speciálních psacích potřeb nebo i kuličkových per k rutinnímu použití, včetně nejkvalitnějších náplní. Máme bohaté zkušenosti

 

 

 

TEXTIL

Oblékneme Vás i Vaše zaměstnance, či klienty tzv. od hlavy až k patě. Poskytneme Vám nepřeberné množství značek, tradiční, sportovní nebo podle posledních trendů, barev, technologií i gramáže. Aplikace loga je pro nás samozřejmostí.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Potřebujete originální a neopakovatelný dárek s nápadem? Pohrajeme si s tvarem, barvami, materiály, speciálnám balením, příbalem nebo označením. Pomůžeme Vám odlišit se od ostatních a vyniknout.

DROBNÉ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Vyberte si u nás z více než 200 dodavatelů drobný dárek nebo reklamní předmět. Pokud chcete, rádi vše vyřešíme za Vás. Za více než 20 let náš tým zrealizoval stovky zakázek, které nám přinesly důvěru a spokojenost klientů, kteří se každoročně rádi vrací.

KALENDÁŘE A DIÁŘE

Plánování času pracovního, jako i toho osobního - rodinného je denodenní nutností tak proč si nepořídit kvalitní plánovací kalendář ve skvělém přebalu, který svým dekorem, designem a tvarem uspokojí i ty největší fajnšmekry :-)

Anti SARS-CoV-2

Zajistíme Vám dezinfekční prostředky a mýdla pro celou firmu i rodinu, respirátory, atigenní testy, UV lampy a sterilizátory, bezkontaktní teploměry z našeho portfolia

REFLEXNÍ PŘEDMĚTY

REFLEXNÍ předměty jsou nejenom hitem dnešních dnů a zákonných povinností pohybu osob na neosvětlených komunikacích, ale jsou velmi praktickými pomocníky. "BÝT VIDĚN JE BEZPEČNÉ"

PSACÍ POTŘEBY

Připravíme Vám skvělou nabídku ze široké škály různých psacích potřeb od dřevěné ořezávací tužky až po malířskou paletu s olejovými barvami. Vsaďte na letitou zkušenost našich profesionálů.