MYSLÍME NA VAŠI REKLAMU...

Myslíme za Vás, pracujeme za Vás, šetříme Váš čas..nabízíme skvělě propracovaný full servis od konzultace, výběru zboží, kreativní grafiky, přes relizaci zakázek, až po originální a úhledené zabalení, včetně dopravy na určené místo.

Poradíme...

Rádi pro Vás  vytipujeme vhodný dárek, či reklamní předmět podle účelu, cílové skupiny, příležitosti, barevné kombinace a dalších kritérií.

Kreativně navrhneme...

Buďte s námi originální...Nabízíme Vám kreativní grafické návrhy a zpracování nejen jakýchkoli tiskovin, bannerů, polepů aut apod., ale i vytvoření loga, logo manuálu, originální zpracování návrhů na výrobu dárků na míru dle neobvyklého tvaru, materiálu, zpracování atd.

Opatříme logem...

JSME O KROK NAPŘED...

Logo vymyslíme, vyšijeme, vygravírujeme, vylaserujeme nebo Vaše dárky zajistíme vhodným druhem potisku včetně inovativních, v ČR nedostupných technologií.

Dárkově zabalíme...

Originálně doladíme balení dle barvy loga, obsahu balíčku, oblíbené barvy, druhu transportu, oblíbenosti přírodních materiálů nebo eko zaměření. Zabalíme Vám 1 balíček na počkání, máme ale i velké zkušenosti s tisícovými sériemi.

Dopravíme vše až k Vám....

Zajistíme transport dárků na místo činu po Čechách i Slovensku.